PizzaPortal.pl partnerem Erasmus Student Network!

Witajcie! Z tej strony serwis PizzaPortal.pl. Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów Erasmus Student Network i pragniemy wspierać międzynarodową społeczność studentów. Może niektórzy z Was już o nas słyszeli i wiedzą czym się zajmujemy, jednak dla wszystkich, dla których nazwa portalu wciąż brzmi obco – małe wprowadzenie.

Jesteśmy serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online z ponad 2,500 restauracji w całej Polsce. W naszej ofercie możecie znaleźć nie tylko najpopularniejsze sieci pizzerii, ale także lokale oferujące potrawy kuchni z całego świata: sushi, chińskie, kebab czy tradycyjne polskie dania.

Zamawianie jedzenia przez internet przydaje się w wielu sytuacjach. Gdy niespodziewanie odwiedzą Was znajomi, gdy zgłodniejecie na imprezie w akademiku czy jako super dodatek do wieczornego seansu filmowego.

Sprawdźcie naszą stronę internetową i zobaczcie jak zamówić online pyszny posiłek z okolicznej restauracji. Obserwujcie nasz blog, i profil na Facebook’u w poszukiwaniu promocji, rabatów i konkursów, w których do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród. Ulubione dania można również zamawiać z aplikacji mobilnych PizzaPortal.pl na system AndroidiOS oraz Windows Phone.

New Balance, Fashion Pumps, Nike Fashion Shoes, Fashion Boots Men