DISCOUNTS IN CRACOW DISCOUNTS IN POLAND DISCOUNTS IN EUROPE

 

 

ESNcard jest kartą członkowską Erasmus Student Network. Jest ona dowodem członkostwa sekcji ESN oraz pośrednio całej organizacji.

Dzięki ESNcard możesz cieszyć się tysiącami zniżek (moda, sport, jedzenie, bary, etc.) na terenie całej Europy. Co więcej, masz okazję uczestniczyć w tysiącach wydarzeń (wycieczki, wydarzenia kulturalne, sportowe rozgrywki oraz imprezy) organizowanych przez sekcje ESN. Do partnerów ESNcard zaliczają się takie firmy jak Ryanair, Logitech, Hostelling International, Uniplaces, The Economist, a także Flixbus, Ecolines i inni.

ESNcard jest ważny przez 12 miesięcy i jest ważna tylko, jeśli zawiera zdjęcie oraz poprawne informacje o posiadaczu. Karta jest ściśle osobista, dlatego powinna być używana jedynie przez jej posiadacza.

Możesz sprawdzić wszystkie zniżki na: http://www.esncard.org/

Kto może otrzymać ESNcard?

Możesz otrzymać ESNcard jeśli należysz do jednej z wymienionych grup:

  • Jesteś obecnie na wymianie (skontaktuj się wtedy z sekcją działającą na uczelni, na której studiujesz, ich spis znajdziesz tutaj!)
  • Jesteś członkiem sekcji ESN
  • Jesteś Mentorem/Buddy

Jak możesz otrzymać ESNcard?

Nic prostszego! Od teraz możesz nabyć ESNcard kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz za pośrednictwem naszego webshopu: http://card.esn.pl