Skills & Employability

Pod tym pojęciem kryją się wszystkie cechy i umiejętności, które są kluczowe w znalezieniu pracy oraz jej utrzymaniu. To również świadomość i umiejętność wyznaczania jasnych, realistycznych celów w karierze zawodowej, a wszystko po to, aby być usatysfakcjonowanym ze swojej profesji.

Jak to jest, że wolontariusze z naszej organizacji pracują, studiują, a dodatkowo cały swój wolny czas poświęcają ESN? Każdy z nas rozwija się w organizacji zarówno indywidualnie jak i grupowo. Kształtujemy w sobie umiejętności zarządzania zasobami, przede wszystkim umiejętność efektywnego zarządzania sobą w czasie. Pracujemy w dynamicznym, młodym zespole, o zróżnicowanym tle kulturowym i społecznym. Brzmi jak oferta pracy? W taki sposób opisałbym nic innego jak właśnie ESN!

Nasza organizacja stawia przed nami takie same wymagania pracy jak niejedna firma. W wyniku czego, nasi członkowie są w lepszym stopniu przygotowani do podjęcia się pełnoetatowej pracy. Co więcej, są świadomi swoich kompetencji i nie boją się mówić o swoich wymaganiach co do pracodawcy. ESN kształtuje umiejętności niezbędne do objęcia kluczowych pozycji w firmach, czy do podejmowania wyzwań takich jak prowadzenie własnej działalności.

To proste, ESN uczy nas wiele, czas podzielić się tym z resztą świata.

Program ESN realizowany w ramach Skills & Emploability:

Eduk8 - eduk8.esn.org/ oraz www.esn.org/eduk8

Nike WMNS Air Force 1 Shadow White/Hydrogen Blue-Purple