Już wiesz, że chcesz dołączyć?

Wypełnij: https://goo.gl/forms/WR9UjShyYr2asTHf2

 

Ostatnio czegoś w życiu Ci brak?

A może szukasz motywacyjnego kopa?

Studia to trochę za mało?

Jesteś zmęczony rutyną studia-dom-studia-dom?

Masz głowę pełną pomysłów, a jednocześnie nie wiesz jak spożytkować nadmiar energii?

A może… może właśnie wróciłeś/wróciłaś z wymiany studenckiej i cierpisz na Erasmusową depresję? #postErasmusdepression

 

Jeżeli nadal marzysz o ciepłej plaży, szumie morza, drinkach z palemką i relaksie przez cały dzień, możemy Ci obiecać... że w ESNie marzymy o tym samym! Jeżeli jednak szukasz sposobu na produktywne spędzanie swojego czasu na studiach i chcesz poczuć choć odrobinę tropikalnego klimatu poznając i organizując wydarzenia dla studentów z całej Europy (i nie tylko!), Erasmus Student Network jest czymś dla Ciebie! Pozwól nam zaprosić siebie na niesamowitą przygodę, podczas której nabędziesz ogromne doświadczenie, spełnisz się jako wolontariusz oraz znajdziesz przyjaciół na całe życie!

 

KIM JESTEŚMY?

 

ESN UJ Cracow (to my!) to grupa studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, której misją jest integracja i pomoc studentom zagranicznym przyjeżdżającym w ramach programu Erasmus oraz innych wymian. Jesteśmy też grupą pasjonatów pełnych energii i wspaniałych pomysłów, a nasze motto to 'students helping students'. Działamy na wielu płaszczyznach - podróże, kultura, sport, imprezy, działalność społeczna, spotkania językowe i nie tylko...

 

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

 

Erasmus Student Network to nie tylko niesamowita zabawa w międzykulturowym gronie, ale również ogromna szansa na rozwinięcie nowych umiejętności! Jeżeli jesteś osobą, która:

 

  • chce pracować nad angielskim/hiszpańskim/niemieckim/...
  • chce wyróżnić się u przyszłego pracodawcy jako osoba z doświadczeniem (mimo, że nigdy nie pracowałeś w korporacji)
  • ma ochotę sprawdzić się w dziedzinach takich jak: HR, PR, fundraising, organizacja eventów, wydarzeń sportowych i kulturowych, także imprez studenckich
  • chce poznawać nowych ludzi

 

...to ESN jest idealnie dla Ciebie! Organizujemy zjazdy szkoleniowo-integracyjne, a dla najbardziej aktywnych członków proponujemy wyjazdy ogólnopolskie, a nawet międzynarodowe!

 

Chcesz się dowiedzieć o nas więcej?

 

Już w ostatnim tygodniu września organizujemy pierwszy, duży event dla studentów programu Erasmus+, jakim jest Orientation Week. Podczas wieczornych eventów będziecie mogli spotkać członków i koordynatorów, którzy na pewno chętnie porozmawiają z Wami o tym, jak nasza organizacja wygląda od środka.

 

Zapraszamy! - facebook.com/events/1160640820754950/

 

Nie ma Cię jeszcze wtedy w Krakowie? Nic straconego!

 

W pierwszym tygodniu października (dokładna data już niedługo) zorganizujemy dla Was spotkanie w jednym z krakowskich pubów, podczas którego, podobnie jak na Orientation Week'u, będziecie mogli w luźnej atmosferze porozmawiać z obecnymi członkami naszej organizacji i upewnić się, że warto do nas dołączyć - stay tuned!

 

A jeśli już wiesz, że chciałbyś dołączyć, to wystarczy wypełnić poniższy formularz do 5 PAŹDZIERNIKA do godz. 23:59.

 

https://goo.gl/forms/WR9UjShyYr2asTHf2

 

Kolejnym etapem będzie odbycie rozmowy rekrutacyjnej (szczegóły zostaną rozesłane drogą mailową), które odbędą się pomiędzy 8 a 12 PAŹDZIERNIKA. Ostateczne wyniki otrzymacie w weekend 13-14 PAŹDZIERNIKA!

 

CO DALEJ?

 

Gdy otrzymasz maila o przyjęciu do ESN UJ Cracow, właśnie rozpocząłeś swoją przygodę jako freshman! Kolejnym krokiem jest wyjazd szkoleniowo-integracyjny (w dniach 26-28 PAŹDZIERNIKA), który odbędzie się w klimacie gorących tropików!

 

Nadal nieprzekonany? Sprawdź, co robimy na facebook.com/esnujkrakow a także zapraszamy do followania nas tutaj - instagram.com/esnuj

 

W razie dodatkowych pytań, piszcie na mail hr.uj@esn.pl lub bezpośrednio do HRa - facebook.com/alek.mieszczak.

 

#THISisESN

 

 
Date: 
05/10/2018
Address: 
Poland
  • Everyone is invited.