~~~English description below~~~
Drogi absolwencie, studencie - doświadczenie jest w zasięgu Twojej ręki

17 marca 2016 r. podczas organizowanych po raz 24 targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® w Krakowie, będziecie mieli okazję zrobić pierwszy krok rozpoczynający budowanie Waszej kariery zawodowej.

Właśnie tego dnia zgromadzą się w jednym miejscu dwie grupy: pracodawcy poszukujący ambitnych, zmotywowanych pracowników oraz studenci i absolwenci szukających ofert pracy, które przyczynią się do ich rozwoju zawodowego.

Jak pokazują statystyki i badania, każdego roku rośnie liczba ofert pracy i staży. Zmienia się także stosunek pracodawców do studentów i absolwentów pragnących rozpocząć pracę w wybranym zawodzie, których coraz chętniej zatrudniają. Firmy wychodzą naprzeciw młodym ludziom, tworząc w strukturach swoich firm miejsca praktyk i staży.

Najszerszy wachlarz propozycji pracy można znaleźć w dużych firmach oraz korporacjach, królujących na rynkach. Reprezentantów wielu z nich będzie można spotkać na tegorocznej edycji Dni Kariery w Krakowie. Między innymi będą to PwC, State Street, Brown Brothers Harriman, EY, LIDL, PZU, Nestle. Jednak na tym lista się nie kończy. Warto przyjść i zapoznać się z pozostałymi firmami, oferującymi interesujące propozycje rozwoju zawodowego.
W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych opcji, które gwarantują organizatorzy targów. Jedną z nich jest Strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie będzie można skonsultować CV czy porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się rekrutacją.

Pracę, praktykę bądź staż z największym powodzeniem będą mogły znaleźć osoby ukierunkowane rozwojowo w takich dziedzinach jak finanse, IT, konsulting, marketing, zarządzanie oraz te odznaczające się znajomością języków obcych - warto dodać, że jest to duży atut podczas aplikacji na każde stanowisko w wyżej wymienionych branżach. Oferty pracy w większości skierowane są do studentów będących na 3, 4 i 5 roku, a także do absolwentów.

Organizatorzy Dni Kariery® to przedstawiciele społeczności studenckiej z AIESEC Kraków. AIESEC jest międzynarodową organizacją prowadzoną przez młodych ludzi realizujących międzynarodowe programy praktyk i wolontariatów oraz liczne projekty. Jednym z nich są właśnie Dni Kariery. Dzięki takim inicjatywom oraz pracy zespołowej umożliwiamy studentom rozwój osobisty. Kształtujemy od lat postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne.

Dokładne informacje o firmach obecnych na Dniach Kariery® będą na bieżąco publikowane na stronie http://bit.ly/Krakow_Dni_Kariery, a także na wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/1656233781294493/

~~~ENGLISH VERSION~~~~
Career Days is one of the biggest internship and recruitment fairs, organized by the students. Every year almost 43 000 students and 430 companies take part in it. We would like to invite you to Career Days in Cracow on 17 March 2016 on Sport-Teaching Complex on University of Economics between 9 am and 5 pm.
During the event you will have an opportunity to talk with companies representants, consult your CV and career path in Career Consulting Zone and also rest and look over job offers in chill out Zone.
Sign in on http://bit.ly/Krakow_Dni_Kariery and download a free ticket to the event.
Check our website for more information and follow our event on Facebook https://www.facebook.com/events/1656233781294493/

Joanna Kmiecik
członek zespołu Dni Kariery Public Relations
Tel: +48 721 227 712
E-mail: joannakmiecik@dnikariery.pl