PL

Non-Corporate! Summer – Nie prześpij wakacji w korporacji! 

Odliczasz dni do wakacji, ale wciąż zastanawiasz się jak je spędzić? Zdobywać cenne doświadczenie zawodowe czy przeżyć niezapomnianą przygodę? Te dwie opcje da się połączyć! Przyjdź na targi Non – Corporate! Summer, dowiedz się jak to zrobić i daj sobie szanse na najlepsze wakacje w życiu! Na targach zapoznasz się z workcamp’ami, praktykami zagranicznymi, work&travel, summer universities, EVS czy wyjazdami językowymi. Firmy i organizacje, którezaszczycą nas swoją obecnością to m.in. 

  • BRIDGE AGENCY 
  • EDUCATION FIRST 
  • CAMP AMERICA 
  • STAGEMAN 
  • CAREER INVESTMENT 
  • AIESEC
  • oraz wiele innych! 

To już IV edycja targów, które każdego roku cieszą się ogromnym powodzeniem! Zeszłoroczna odsłona okazała się wielkim sukcesem, wzięło w niej udział ponad 6000 studentów, a targi odbyły się na pięciu uczelniach! Nieprzypadkowo aż tyle osób przyszło na targi! Jest to świetna okazja by dowiedzieć się jak zagospodarować sobie czas w wakacje i skorzystać w wielu naprawdę interesujących możliwości wyjazdów i nie tylko! Marzysz o przygodzie życia ?

Nie przegap swojej szansy! przybądź:

12 marca w godz. 10.00-15.00 na Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego! 

Oraz 

11 marca w godz. 10.00-15.00 do Holu Pawilonu Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie! 

DWA dni, DWIE uczelnie i MILION możliwości! Myślisz, że do wakacji jest jeszcze dużo czasu i za wcześnie na takie plany? Do sesji też zawsze jest DUŻO czasu, a potem każdy wie jak jest... Dlatego już TERAZ zatroszcz się o to, aby te trzy niezapomniane miesiące były naprawdę NIEZAPOMNIANE! 

Zapisałeś daty w kalendarzu? Jeśli nie to do dzieła! 

Do zobaczenia na miejscu! Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej targów: www.ncs.esn.pl 

 

ENG

Non-Corporate Summer – Fairs of abroad trips for students 

Every summer holiday You have the same problem - where to go? What to do with such amount of free time ? Should I look for some job to improve my CV or not yet? There You have Non-Corporate Summer Fairs! They will help all those who don’t have any plans for holidays yet or who are considering making an internship in corporation. During the 4th edition of our Fairs we are going to show students that they don’t have to waste their free time on boring repetitive occupations but they can spend it in more interesting and unconventional way. 

Taking part in our fairs, which will take place at nine of the largest Polish universities, You will have a chance to get more information about voluntary services, language courses, Summer Universities,  Work&Travel and other possibilities how to spend Your holiday in the most effective way ! To provide You with firts hand information we've asked some young people to share their own experience connected with the 'holiday options' mentioned above. 

You will meet US at: 

· Jagiellonian University --> 12.03.14. 

· University of Economics --> 11.03.14. 

See You there ! 

Joanna Zając

 

Date: 
11/03/2014 to 12/03/2014