https://www.facebook.com/events/431398063858005/

Czy ostatnio czegoś Ci w życiu brak? Szukasz miejsca dla siebie, ale nie możesz go znaleźć? Studia to trochę za mało? Masz milion pomysłów, ale nie wiesz, jak je zrealizować?

Śpieszymy z pomocą - ESN UJ rekrutuje!

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, poznać wspaniałych i zmotywowanych ludzi nie tylko z UJ, ale z całego świata, jeśli interesujesz się podróżami, grafiką komputerową, sportem, językami obcymi, kulturą, jeśli lubisz wychodzić ze znajomymi, robić zdjęcia, organizować akcje charytatywne, grać na jakimś instrumencie, negocjować, pomagać innym, jeśli lubisz robić COKOLWIEK - to znaczy, że ESN UJ jest zdecydowanie dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, której misją jest integracja i pomoc studentom zagranicznym przyjeżdżającym do Krakowa w ramach programu Erasmus oraz innych wymian. Jesteśmy też grupą pasjonatów pełnych energii i wspaniałych pomysłów, a nasze motto to ,,students helping students”.

Dlaczego warto?

Bo ESN UJ to niesamowita przygoda, szansa na rozwój i zawarcie nowych (wbrew pozorom nie tylko międzynarodowych) znajomości! Nie wahaj się!

Zapraszamy Was wszystkich serdecznie na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne:

KIEDY? 01.03.2017, 19:30
GDZIE? Collegium Novum, Gołębia 24, sala 30

Spotkanie to jest dla Was okazją, aby lepiej nas poznać i posłuchać trochę o tym, czym dokładnie się zajmujemy! 

Ale jeśli już teraz wiesz, że chcesz dołączyć, wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz do 03.03.2017, do godziny 23:59:

https://drive.google.com/open?id=1yH41LKOnmA3_-rhwWc8BlH9IbFrlxreJwBHf7ZzIPRM

Kolejnym etapem będzie odbycie rozmowy rekrutacyjnej w dniach 06-07.03.2017, więc najpóźniej wieczorem 05.03.2017 koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, bo zaproszenia na rozmowy oraz szczegóły (godziny, miejsce) zostaną rozesłane drogą mailową! :) A potem czeka nas… wyjazd szkoleniowo-integracyjny! Najlepiej! :)

To jak? Nadal się zastanawiasz? 

Wpadaj na spotkanie, wypełniaj formularz, pisz na hr.esn.uj@gmail.com i sprawdź, co robimy, o tu: 

https://www.facebook.com/esnujkrakow
http://uj.esn.pl/

Do zobaczenia!
#THISisESN #areUJealous

Date: 
01/03/2017 - 19:30