Czegoś Ci w życiu brakuje?
Jesteś zmęczona/y rutyną studia-dom-studia-dom?
Chcesz robić coś ekstra poza studiami?
Głowa pęka od pomysłów, których nie masz jak zrealizować?
Chcesz poznać niesamowitych ludzi?
A może dopadła Cię #postErasmusdepression i nie potrafisz już żyć bez Erasmusa?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmiała: TAK, to ESN jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli chcesz się rozwijać, produktywnie spędzać czas i mieć kontakt z ludźmi z całego świata - lepiej trafić już nie mogłaś/eś!

Daj się zaprosić na odlotową przygodę i razem z naszą drużyną superbohaterów wyrusz na misję kolekcjonowania niesamowitych doświadczeń oraz poznawania ludzi, którzy mogą zostać z Tobą do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!

KIM JESTEŚMY?

Stowarzyszenie ESN UJ Cracow to jedna z sekcji ESN Poland, a ta z kolei jest częścią międzynarodowej organizacji ESN AISBL działającej aż w 40 różnych krajach Europy!

Nasz cel?
Wspieranie, rozwijanie i promowanie wymian studenckich, idei wolontariatu i aktywności studenckiej.

Jesteśmy najzwyczajniej grupą studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, która spędza swój wolny czas rozwijając się w przeróżnych kierunkach, spotykając się każdego dnia ze wspaniałymi i inspirującymi ludźmi oraz pomagając studentom zagranicznym przyjeżdżającym do Krakowa w ramach programu Erasmus (i innych wymian).

Nasze motto to 'STUDENTS HELPING STUDENTS’

Dlaczego to właśnie u nas warto rozwijać swoje supermoce?

- ESN UJ Kraków daje Ci cały wachlarz możliwości! Możesz działać na wielu płaszczyznach - podróże, sport, kultura, imprezy, działalność społeczna… i dużo, dużo więcej!
- Możesz rozwijać języki obce. Angielski, niemiecki, hiszpański, włoski... Z wszystkimi możesz mieć kontakt na co dzień.
- Dzięki doświadczeniu, które możesz zdobyć będąc jednym z naszych członków możesz łatwo wyróżnić się u przyszłego pracodawcy i to bez pracy w korporacji!
- HR, PR, fundraising, ogranizacja eventów dla ludzi z całej Polski (a nawet z całego świata!), wydarzenia sportowe i kulturowe, imprezy - to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki
- Niesamowita szansa na rozwój idzie u nas w parze ze wspaniałymi ludźmi, których będąc członkiem ESN UJ Kraków będziesz spotykał/a każdego dnia!

Uwierz w to, że ESN jest miejscem właśnie dla Ciebie i nie wahaj się ani minuty dłużej!

Wypełnij ankietę i pamiętaj, że na zakończenie rekrutacji będziesz miał/a szansę pojechać na wyjazd szkoleniowo-integracyjny. A później.. jeśli naprawdę się zaangażujesz, oprócz WSI będą czekały na Ciebie wyjazdy w najróżniejsze miejsca Polski i Europy.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Już w ostatnim tygodniu września (23-30) organizujemy pierwsze, duże wydarzenie dla nowoprzybyłych studentów programu Erasmus+. Podczas wieczornych eventów będzie możliwość spotkania członków i koordynatorów, którzy na pewno bardzo chętnie podzielą się z Tobą tym, jak wygląda nasza praca od środka i udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
Wpadaj koniecznie!

Nie będzie Cię jeszcze wtedy w Krakowie?

No worries! Już 2 października o 19.30 zapraszamy na spotkanie informacyjno-integracyjne - o szczegółach napiszemy wkrótce.
Będzie na nim obecna większość koordynatorów, więc będziemy mogli się lepiej poznać i porozmawiać o tym, czym zajmują się poszczególne teamy
Zapraszamy serdecznie!

1. Jeśli jesteś gotowy, by dołączyć do nas i spędzić z nami niezapomniane chwile, wypełnij poniższy formularz:
forms.gle/V9sqWdXk3BhnQWEA8
Deadline: 2 października, godz. 23:59

2. Kolejnym etapem będą rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się w dniach 8, 9, 10 października w B4. (Nie martw się, wszystkie szczegóły otrzymasz drogą mailową!)

3. Trzecim etapem rekrutacji będzie Assessment Center (15 lub 16 października do wyboru, godzina 19.00), na którym będziemy mogli trochę popracować w grupie i pokazać Ci "z czym ten ESN się je".

Ostatecznych wyników spodziewaj się 18 października!

What’s next?

Jeśli dostaniesz maila o przyjęciu do ESN UJ Kraków, czeka Cię już tylko wyjazd szkoleniowo-integracyjny, na który będziesz miał/a możliwość pojechać w dniach 25-27 października! Zabierzemy Cię na kosmiczną przygodę z superbohaterami wszelkiej maści! Szykuj swoją maskę i pelerynę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze - sprawdź, co dzieje się na naszym Facebook'u: facebook.com/esnujkrakow
lub zaobserwuj na Instagramie @esnujcracow!

Date: 
30/09/2019 to 14/10/2019
Place: 
Kraków
Address: 
Poland
Contact details: 
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań - pisz śmiało do naszego HR’a.
- hr.uj@esn.pl
- facebook.com/jessi.koczwara