Projekt ten przeznaczony jest dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, chcących dowiedzieć się więcej o rodzajach mobilności, a w szczególności o programie Erasmus +. Event przeprowadzony będzie w stylu Orientation Week organizowanego co semestralnie przez ESN UJ dla studentów przyjeżdżających na wymianę Erasmus + do Krakowa. Wydarzenie trwać będzie 6 dni i każdego z nich organizowane będą różne wydarzenia, w których udział będą mogli brać chętni studenci. W przygotowania i realizację projektu zaangażowani będą nie tylko członkowie Stowarzyszenia ESN UJ, ale również studenci zagraniczni przebywający w Krakowie na wymianie międzynarodowej. 

Dzień 1 – 15.01.2018 (Poniedziałek)
18:00 – Warsztaty flamenco 
 Zajęcia prowadzone przez  studenta zagranicznego przebywającego aktualnie na  wymianie Erasmus + w Krakowie. Nauka podstawowych kroków tanecznych flamenco  pozwoli studentom poczuć klimat oraz poznać kulturę Hiszpanii.  
20:00 – Tandem 
 Wieczór wymiany językowej, w którym udział będą brali studenci Uniwersytetu  Jagiellońskiego oraz studenci zagraniczni. Spotkanie poszerzy wiedzę studentów z  zakresu różnych języków oraz pozwoli zintegrować się ze studentami z innych krajów. 
 
Dzień 2 – 16.01.2018 (Wtorek)
16:00 – Szok kulturowy 
 Spotkanie podczas którego dyskutować będziemy na temat różnic kulturowych w  krajach Europy. Studenci zagraniczni opowiedzą o najciekawszych różnicach oraz  najdziwniejszych zachowaniach typowych dla ich krajów.  
20:00 – Eurodinner 
 Wspólne spotkanie, gdzie studenci przyniosą typowe dla swoich krajów jedzenie  (polscy – polskie, zagraniczni – tradycyjne ze swojego kraju). Ciekawy sposób odkrywania innych kultur poprzez kosztowanie regionalnego jedzenia.  
 
 
Dzień 3 – 17.01.2018 (Środa)
16:00 - Gra miejska 
 Integracyjna gra miejska, w której będą brali udział polscy studenci. Miejsca, które będą przez nich odwiedzane nie będą typowymi miejscami (tzn. Sukiennice, czy  Kościół Mariacki), lecz będą to miejsca polecone przez studentów zagranicznych odbywających wymianę w Krakowie. Pokaże to ciekawą, inną perspektywę postrzegania Krakowa. 
19:00 – Blind date 
 Ciekawe doświadczenie polegające na rozmowie z nieznaną nam osobą mając  zasłonięte oczy. Pozwala to choć na chwilę na wczucie się w sytuację osoby niewidomej. Wyostrza inne zmysły, hamując zmysł wzroku i uświadamia jak często, mylnie oceniamy innych przez pryzmat wyglądu. 
 
Dzień 4 – 18.01.2018 (Czwartek) 
17:00 – Nie samym Erasmusem student żyje 
 Spotkanie informacyjne na temat wymian zagranicznych. Studenci będą mogli  dowiedzieć się więcej o praktykach z programu Erasmus +, EVS, Work & Travel, Au Pair czy innych programach wspierających mobilność wśród studentów.  
22:00 – Impreza tematyczna – Flag party & partner Responsible Party 
 Impreza integracyjna, w której udział mogą wziąć zarówno lokalni studenci jak i  zagraniczni i członkowie ESN. Każdy uczestnik może wczuć się w wybraną rolę – wybrać kraj, którego obywatelem chce być tej nocy. Zostanie naznaczony jego flagą na policzku. Partnerem imprezy będzie Responsible Party. 
  
Dzień 5 – 19.01.2018 (Piątek)
17:00 – Survival Italian 
 Zajęcia podczas których studenci nauczą się podstawowych słów w języku Włoskim, które pozwolą im przetrwać na wymianie zagranicznej. Nie obędzie się też bez najprzydatniejszych zwrotów, łamaczy językowych, czy opowieści o zabawnych pomyłkach.  
20:00 – Erasmus Pub Quiz 
 Zabawa polegająca na drużynowym odpowiadaniu na pytania związane z Europą oraz programem Erasmus +. Pozwoli zintegrować się i poszerzyć wiedzę uczestników. 
 
 
 
Dzień 6 – 20.01.2018 (Sobota)
17:00 – Gry planszowe 
 Wspólne granie w gry planszowe mniej i bardziej popularne na całym świecie.  Świetny moment na ostatnią integrację, rozwianie wszelkich wątpliwości i ostatnie  pytania przed decyzją o wyjeździe na wymianę. 

Air Max 1 Ultra Essential